ויסקונסין

מדינת ויסקונסון-Wisconson State, מדינה הממוקמת באשור הנקרא MidWest, במתחם חמשת הימות הגדולות בצפון ארה"ב. המדינה גובלת עם  איווה בדרום מערב, מיניסוטה בצפון מערב, מישיגן מערב וצפון, אילינוי בדרום. כינוייה של המדינה Badger State, בירת המדינה מדיסון והעיר הגדולה ביותר היא מילווקי. כ-170,000 קמ"ר כ-5.7 מיליון תושבים.

אחת מהאטרקציות המוצלחות במדינה היא Wisconsin's Wonderfull Trail זהו מסלול שמתאים גם לטיולים רגליים וגם לאופניים, מסלול של כ-1600 ק"מ המשתרע מהפארק הלאומי  Potawatomi  עד  St. Croix Dalles. דרך נהדרת להכיר את המדינה ותוכלו לראות פינות חמד אמתיות. באגם Winnebago כל קיץ נערכת תערוכה אווירית כולל מופעים מוזיאון וכל טוב. Oshkos Airshoow המתקיימת כבר משנות ה-70 ומגיעים אליה כ-15,000 כלי טיסה וכמיליון תיירים מכל העולם.

בעיירה Barboo צפונית לעיר הבירה מדיסון ישנו מוזיאון המתאים לילדים ולכל המשפחה, זהו מוזיאון קרקסים מכל הסוגים והמינים, תוכלו ללמוד איך חיים הפעילים בקרקסים, להכיר את הנעשה מאחורי הקלעים. לחובבי אופנועים במילווקי בעיר הגדולה ביותר במדינה ישנו מוזיאון המוקדש כולו להארלי דוידסון.

מילווקי-Milwaukee, העיר הגדולה בויסקונסון שוכנת על אגם מישיגן צפונית לשיקגו וקשורה אליה בקווי רכבות. אם אתם אוהבים בירות אז תאהבו את מילווקי, יש לה מגוון רחב של מבשלות ומספר סיורים בנושא. כמו כן תוכלו ליהנות מאטרקציות כמו  Milwaukee Art Museum, Public Museum, אל תפספסו את הפסל של פונזי מהברונזה ותמיד נחמד לטייל לארוך הנהר.

 זקוקים להמלצה על מלונות במילווקי או בכלל בויסקונסין? ספרו לנו כמה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע לויסקונסין ונשלח לכם קישורי הזמנה למלונות מומלצים בויסקונסין ארה"ב.