אינדיאנה

מדינת אינדיאנה-Indiana state, גובלת עם מישיגן בצפון, נושקת לאגם מישגן בצפון מערב, במזרח עם אוהיו, מערב אלינוי, בדרום גובלת עם קאנטאקי נהר אוהיו הוא המפריד. כ-37,000 קמ"ר. אינדיאנה מאופיינת בגיוון רחב, אם זה נופים שונים ומשתנים, ניבים, מאכלים וכו.. בירתה של אינדיאנה היא אינדיאנפוליס. בצפון אינדיאנה תוכלו לטייל בארץ האיימיש, הכת הנוצרית האדוקה והמתנזרת והצנועה, בעיירת La Grange County וב  Elkhart, חוויה לראות את הדרך חיים השונה כל כך והמיושנת שבה הם חיים ביחס לחיים המודרנים והאלקטרונים שלנו. 

אינדיאנפוליס-Indianapolis, מונה כ-850,000 תושבים, העיר הגדולה באינדיאנה והשניה בגודלה ב- Midwest. ממוקמת במרכז מדינת אינדיאנה. העיר אופיינית לאזור מבחינת תצורה, גורדי שחקים, שתי נהרות עוברים בעיר, White River ו Fall Creek, זו עיר ידידותית ומסבירה פנים, נקייה עם מספר אטרקציות שאחת מהן עולה על האחרות, היא  Idianapolise 500, מרוץ מכוניות שנתי שנערך על Indianapolis Motor Speedway, אטרקציה שמושכת אליה אלפים. המירוץ נערך לפני יום הזיכרון המקומי.

אטרקציות נוספות בעיר, Indianapolis Museum of Art, Children Museum, Eagle Creek Park, White River, State Park, Eitejorg museum of American Indian and Western Art ועוד.

 

זקוקים להמלצה על מלונות באינדיאנה? ספרו לנו מתי אתם מתכננים להגיע לכאן וכמה אנשים אתם ונשמח לשלוח לכם קישורי הזמנה למלונות מומלצים באינדינאפוליס - ארה"ב.