וירגיניה

וירג'יניה-Virginia, ממוקמת בצד בחוף המזרחי של ארה"ב, מזרח נושקת לאוקיינוס האטלנטי. מערב גובלת עם West Virginia, דרום עם North Carolaina, צפון עם מרילנד ועם דלאוור. גודלה של מרילנד הוא כ-111,000 קמ"ר ויש בה כ-80 מיליון תושבים. מספר לא מבוטל של נשיאים יצאו מוירג'יניה לרבות גורג' וושינגטון ותומס ג'פרסון, לכן אחד הכינויים של המדינה הוא " Mother of Presidents " למרות שמדינת אוהיו טוענת שהכינוי שייך לה כי גם מאוהיו יצאו הרבה נשיאים, אבל אוהיו-7 וויריג'יניה-8. השם וירג'יניה משוייך למלכה הבריטית אליזבת' הראשונה שהייתה ידועה בכינויה "המלכה הבתולה" The Virgin Queen. בירת המדינה ריצ'מונד והעיר הגדולה ביותר היא וירג'ינה ביץ'.

וירג'יניה רוויה ביקבים, יותר מ-250 ובהיסטוריה רבה, חלק מהסיבות הן הקרבה לארצות הצפון בעת מלחמת האזרחים, ריצ'ומנד בירתה שהייתה לבירת הקונפדרציה וההתפצלות המערב וירג'יניה, כמובן אל לנו לשכוח את הנשיאים. חלק מהאטרקציות העיקריות של וירג'יניה הן העיר ריצ'ומנד שבעברה שירתה כעיר בירה של וירג'יניה בשנים 1699-1780, כיום העיר בנויה כמו נתקעה בזמן במאה ה-18. Virgia Beach  היא עיר הממוקמת במזרח וירג'יניה עיר חוף עם מגוון אטרקציות סביב, חול זהוב, פארק השעשועים Water Breeze Water Park, Back Bay National Park, ועוד  ועוד.

Shenandoah National Park & Skyline Drive הוא פארק לאומי בצפון מזרח המדינה, אופניים, טיוליפ רגליים, חיות, פיקניקים ועוד, יש הטוענים שהנסיעה שם היא מהמקומות היפים שראו. אטרקציה נוספת Natural Bridge הייתה מהאטרקציה הפופולרית במאה ה-19, זאת ומפלי ניגרה היו מהמבוקשות בארצות הברית.

 זקוקים להמלצה על מלונות בוירג'יניה? ספרו לנו כמה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע לוירג'יניה ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים כולל קישורי הזמנה מאובטחים.