דקוטה הדרומית

 דקוטה הדרומית-South Dakota, מדינה השוכנת ב-Midwestern ממוקמת ב-Great Plains המישורים הגדולים. דקוטה הדרומית מציעה שטחי טבע עצומיםף פארקים לאומיים, סוסי פרא, באפלו אמריקאים (ביזונים) ועוד בשילוב של היסטוריה מהעבר הרחוק מאוד והקרוב יותר. דקוטה הרומית גובלת עם נברסקה בדרום, עם אייווה בדרום מזרח, מיניסוטה מזרח+תצפון, צפון עם צפון דקוטה, צפון מערב עם מונטנה, דרום מערב עם וויומינג.

המדינה נקראת על שם השבטים האינדיאנים אשר באזור, דקוטה, לקוטה ונקוטה, כיום פזורים ברחבי המדינה מוזיאונים היסטוריה ואומנות של הילדים האינדיאנים. גודלה כ-200,000 קמ"ר והמדינה מאכלסת כ-855,000 תושבים. בירתה Pierre. אחד מהאטרקציות הפופולריות של דקוטה הדרומית ומהסמלים של ארצות הברית, היא הר רשמור, ההר בו מפוסלים בגובה של כ-18 מטרים ארבעה נשיאים משמעותיים של ארצות הברית, ג'ורג' וושינגטון, תומס ג'פרסון, אברהם לינקולן ותיאודור רוזוולט. הר רשמור ממוקם במערב ארצות הברית לכיוון דרום.

נהר מיזורי מחלק את המדינה לשניים מהצפון לדרום, המדינה מאכלסת מספר פארקים בינלאומיים לרבות Black Hills National Forest הידוע במערב במדינה, צוקים רמים, אגמים, נהרות, בפינה הדרום מזרחית של הפארק נמצא Wind Cave National Park שבו תוכלו לחוות מערות ייחודיות. בדקוטה הדרומית נמצאו שרידי דינאוזאוור  T-RAX בשלמותו, בדקוטה הדרומית תוכלו לחוות את חיי המערב הפרוע. אחד מהסרטים המוצליחם ביותר של שנות ה-90 של המאה ה-20 צולם באזור, הוא "רוקד עם זאבים" של קווין קוטסנר.

זקוקים להמלצה על מלונות בדקוטה הדרומית? ספרו לנו מתי אתם מתכננים להגיע לכאן וכמה אנשים אתם ונשמח לשלוח לכם קישורים מאובטחים להזמנת מלונות מומלצים בדקוטה הדרומית - ארה"ב.