מרילנד

 מדינת מרילנד-Mary land State, מדינה חשובה היסטורית היושבת במזרח ארה"ב על החוף המזרחי וגובל עם ורג'יניה בדרום, מערב עם ורג'יניה המערבית, פנסלביניה בצפון, דלוואר והאוקינוס במזרח. ורג'יניה ומרילנד נתנו כל אחת שטח מסוים וכך יצרו את וושינגטון הבירה, לשעבר ישבו שם הערים אלכסנדריה וג'ורג'-טאון. מספר כינויים למדינה, "Old Libe State" על שם הקרב על לונג איילנד ב-1776, "The Free State" הראשונה שביטלה את העבדות, "Little America" . מרילנד הייתה בין 13 המושבות שהקימו את ארצות הברית. יש בה כ=5.8 מיליון תושבים על שטח של כ-32,000 קמ"ר.

מספר אטרקציות שלא כדאי להתעלם מהן, בבולטימור, אמננם לעתים ובמקומות מסוימים בעיר היא יכולה להיות לא סימפטית, אתם תמיד תרגישו בטוחים ב-Baltimore Unner Harbor שזהו מתחם של מפרץ סירות עם מסעדות לרוב, מגלשות, בידור, מוזיאונים ואטרקציות לרוב, תחת מבנים שמשמשים למלונות, חוניות ועוד. כמו כן בבולטימור יש את Baltimore and Ohio RailRoad Museum שמאפשר לנו מבט על ההיסטוריה של הרכבות.

במזרחמרילנד ממוקם האי Assateague ועליו Assateague State Park זהו פארק פופולרי עם טיולים, קאמפינג,קיאקים, דייג וחופים שעלים ניתן לגלוש וכמובן להתרחץ, הפארק מציע הית לחיות לרבות סוסים וזו אטרקציה בפני עצמה, אתם תתקלו בסוסוים פראיים מהלכים בקבוצות או ביחידים, מהלכים אפילו על החוף ואף משתכשכים במים, אל תנסו להפריע להם. צפונית משם נמצאת העיר OceanCity והיא אתם מעוניינים בטיילת על החוף מהסרטים, מעץ (כמו בבורדוואק אמפייר) מסעדות וחוניות אז זה המקום, בנוסף גם יש פארק שעשועים וחופים עם חול חולי.

Rock State Park זהו פארק חביב הממוקם בצפון המדינה המציע יער סלעי, עם מפלים שניתן להשתכשך בברכותיהם, קאמפינד, קייאקים, וכמוב לחובבי הטיפוס, אז ניתן לטפס על הסלעים גם.

זקוקים להמלצה על מלונות במרילנד? ספרו לנו כמה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע למרילנד ולהיכן ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים במרילנד בכלל ובולטימור בפרט.