נברסקה

מדינת נברסקה, Nebraska State, מדינת הממומקמת במרכז ארצות הברית גובלת עם וויומינג בצפון מערב, קולרדו בדרום מערב, קנזס בדרום, מיזורי בדרום מזרח, אייוווה במזרח ודרום דקוטה בצפון. המדינה שייכת לאזור שנקרא המישורים הגדולים ובאמת זה מאפיין את הנוף בנברסקה, שטחים עצומים, שטחי חקלאות, צבעים משתנים. כינויה של המדינה הוא מדינת קולפי התירס, Cornhusker state, כ-1.8 מיליון תושבים כ-200,500 תקמ"ר, מקור השם ע"פ שפת הילידים הוא "מים שטוחים". בירת המדינה היא לינקולן והעיר הגדלה ביותר היא אומהה. נברסקה יודעה באנשים אדיבים ומסבירי פנים. נברסקה הייתה מעבר נוח לעוברים למערב במאה ה-19, כמה נקודות ציון שראוי לציין.

Chimney Rock National Historic היא תופעה גיאולוגית הנראית כמו ערובה היוצאת מהאדמה לגובה של כ-146 מטרים, מעריכיים שגילה של התופעה כ-25 מיליון שנה והיא ממוקמת במערב המדינה. הערובה הייתה לנקודה ציון בעת מעבר מערבה, הרבה השתממשו בה כנקודת מפגש.
Scotts Bluff National monument, דרך ושבילים אשר שמשו לעוברים מערבה במאה ה-19, כיום יש שם מרכז תיירות, תוכלו לראות כירכרות לצד הדרך ולראות איך היו מתפקדים בהן.

Indian Cave State park הוא פארק בדרום מזרח, פארק עם שבילים, יובלים ומערות כמו כן תוכלו לעשות שם קאמפינג, פיקנקים, נמצא בסמוך לנהר מיזורי.
A Scenic Driving Tour of the Sandhills- היא דרך יפיפיה שמשתרעת כעל רבע מהמדינה מתחילה העיר Great Island ומסתיימת ב Alliance, זוהי דרך שופעת טבע, דיונות, שטחים עצומים, נהרות, גשרים ואגמים, דרך נהדר לחצות את נברסה ברובה על דרך מספר 2. הרבה אטרקציות טבע, אך לא רק למשל תוכלו להיתקל ב- Carhenge, לא רחוק מעיירת Alliance ישנה האטרקציה בה לקחו מספר רכבים והעמידו אותם כמו ה-Stonehenge באנגליה, כמובן שיש במתחם עוד תצורות שונות של אומנות הרכבים.

זקוקים להמלצה על מלונות בנברסקה? ספרו לנו כמה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע לנברסקה ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים ברחבי נברסקה ארה"ב.