קולורדו

מדינת קולרודו-Colorado State, מדינה שוקקת טבע ממוקמת במערב ארצות הברית, במערב המישורים הגדולים ובדרום הרי הרוקי. נקראת על שם נהר קולרדו החוצה את המדינה. ידועה בתור מדינה שהייתה למעוז לזה, הבהלה לזהב מה שהעלה את כמות האוכלוסיה במידה דרמטית בסביבות 1860. המדינה גובלת עם יוטה במערב, ניו מקסיקו בדרום, קנזס במזרח, נברסקה בצפון מזרח ווויומינג בצפון. בירתה דנבר וביא גם בעיר הגדולה ביותר. מדינת קולרדו באופן ממוצע היא המדינה הגבוה ביותר. כ-5 מיליון תושבים על כ-270,000 קמ"ר.

קצת מהאטרקציות המרכזיות בקולורדו, Rocky Mountain National Park, הרים, אגמים, חיות, שבילים, מסלולים שונים, אזורי קאמפינג, טיפוס הרים, סקי, דייג. הפארק ממוקם בצפון המדינה ומציע נופים עוצרי נשימה של אגמים צלולים עם השתקפות צילומית מרהיבה. דרך נהדרת לראות את הפארק היא ridge Road, קחו בחשבון שהיא פתוחה רק ממאי עד ספטמבר. רוב התיירות היא היולי אוגוסט, אך גם מאי ויוני מומלץ וספטמבר בעת השלכת. מספר מסלולים, Bear Lake Trail, Emerald Lake Trail, Dream Lake TRail ועוד.

Mesa Verda National Park בוא פארק היסטורי והוא אחד מהאתרים החשובים ביותר של מורשת ותרבות אינדיאנית בארצות הברית. דירות ומבנים החצובים בצלעות צוקים, היכן שהתגוררו ופעלו שבטים אינידאנים באזור. ניתן לסייר בתוך המבנים, אך תזדקקו למדריך מוסמך.
Black Canyon of The Gennison National Park, הוא אזור עוצר נשימה נוסף במדינת קולורדו ממוקם באופן יחסי במערב המדינה והוא מציע קניון עצום ודרמטי בגובה של כ-790 מטטרים. 790 מטרים של צוקים וסלעים בגוונים שונים ולמטה נהר החותך את העמק ומחלק אותו לשניים, ישנן תצפיות. הטבעת הצפונית מתחברת עם כביש HighWay 92 אך סגורה במשך החורף. בעמק תוכלו לצפות בדובים שחורים, קייוטים, חתולי בר לרבות קוגרים אם התמזל מזלכם.

Gardens of Gods הוא אזור טבע פראי הנותן לנו מבט על אומנות הטבע. הפארק ממוקם מחוץ לעיר Colorado Spring והוא מציע צורות שונות ומשונות של סלעים בתצורות שונות בגבהים שונים, יש כאלה הנאחזים על מטרים ספורים. המקום פופולרי מאוד לרוכבי אופני הרים ולטיילים.
Maroon Bells Snowmass Wilderness הוא גן עדן לצלמים, הוא גן עדן בכלל. הפארק השוכן מערבית ממרכז המדינה מאפשר לנו מבט מרהיב על יופי שהטבע מציע לנו, צבעים שונים ובוהקים, הרים, אגמים שלווים עם התשקפות, נהרות שוצפים, שיה קצוות הרים, הפארק מציע מסלולים בדרגות שונות כמו כן אפשרויות לטיפוס הרים, ראפטינג ועוד. עיירה סמוכה לפארק זה היא אספן.

אספן היא עיירת נופש בוטיקית, ריזורט סקי ענק, המציע בתי מלון יוקרתיים, מסעדות ברמה מאוד גבוהה, חנויות בוטיק, כרכרות, רכבלים, מסלולי סקי ברמות שונות. חופשה די יוקרתיתי אבל לחובבי סקי ולחובבי הרמה הגבוהה הנאה מובטחת.

זקוקים להמלצה על מלונות בקולורדו? ספרו לנו מה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע לקולורדו ונשמח לשלוח לכם קישורי הזמנה מאובטחים למלונות מומלצים בקולורדו בכלל ובדנוור בפרט.