איווה

 מדינת אייווה-Iowa State, שוכנת באזור עצום שנקרא המידווסט, Midwest, יחד עם אינדיאנה, אילינויי, דקוטה צפונית,דרומית, מיזורי, מישגן ועוד. כינוי נוסף ידוע לאזור הוא American Hreatland, יחד עם מדינות שכנות, יעדים המצטיירים לעתים יותר כפריים, אמריקאים ואותנטיים יאמרו חלק. אייווה היא המדינה ה-29 של ארצות הברית והיא גובלת עם נברסקה במערב, דקוטה במערב וצפון מערב, מיניסוטה צפון מזרח, וויסקונסון מזרח וצפון מזרח, אילינוי מזרח ודרום מזרח, מיזורי בדרום.

אייווה מונה כשלושה מיליון תושבים, שטחה של המדינה כ-145,000 קמ"ר פחות או יותר. המדינה היא מהמדינות הבטוחות בארה"ב ואף זכתה בתואר הנשגב ב-2009. בין נושאי כיווני התעסוקה העיקריים, כלכלה, עסקים בכלל, טכנולוגיה, ביוטכנולוגיה, אנרגיה ירוקה ועוד, הגידולים הדומיננטיים של איווה הם תירס ופולי סויה. עיר הבירה של איווה והגדולה ביותר היא Des moines. מזג האוויר באופן כללי לח עם קיצוניות לחום ולקור.

אייווה היא מדינה נעים לטייל בה ויש הרבה מה לטבע משגע, נהרות, אגמים, יערות לשטחים פתוחים עצומים, היסטוריה מרובה, פארקיי שעשועים, פארקים לאומיים, קזינו, ערים מסעדות קנית ועוד הרבה.

Des Moines- דה מויין. עיר הבירה של אייווה , מונה כ-200,000 תושבים פלוס מינוס, זו העיר המאוכלסת ביותר במדינה. השם Des Moibes על שם הנהר באותו שחוצה את המדינה ופרושו  River of Monks- נהר הנזירים. עיר המתאימה לכל המשפחה, אמנות, תיאטראות, מוזיאונים, פארקים, כל קיץ ישנו יריד גדול וידוע Iowa State Fairground" אטרקציות נוספות בעיר, Capitol Building, Downtown Farmer Market, Papajohn Sculpture Park, Principel Patk, Art Center, Civic Center ועוד.

זקוקים להמלצה על מלונות באיווה? ספרו לנו למתי אתם צריכים וכמה אנשים אתם ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים באיווה.