בוסטון

העיר בוסטון- Boston ממוקמת במדינת מסצ'וסטס, זוהי בירת המדינה והעיר הגדולה ביותר. בוסטון עיר מאוד מרשימה לטיול אורבני ויפה עם כמה נקודות חשובות מאוד בתהליך בנייתה של ארה"ב. ממוקמת על החוף המזרחי של ארה"ב נמצאת  כשלוש שעות צפונית לניו יורק. נוסדה ב-1630 ע"י מתיישבים בריטים. בכלל בבוסטון ניתן להרגיש באופן חד משמעי את ההשפעה הבריטית ואירופאית בכלל.

כאמור בוסטון ידועה בעמידתה מול השלטון הבריטי, אחד מהנקודות החשובות במערך ההתנגדות הייתה  Boston Tea Party ב-1773 השליכו למים כמויות אדירות של תה מיובש מיובא אשר היה מיועד לבריטים. לפני כן ב-1770 הטבח של בוסטון, היה מקרה חמור שהשאיר אחריו חותם לשנים, שפט את המקרה מאוחר יותר ג'ון אדאמס מי שעתיד היה להיות נשיא השני של ארה"ב. ישנם עוד מקרים נוספים ונקודות ציון חשובות, כל אלו מתועדות בשביל האדום או נתיב באדום, זהו שביל המתעד מבנים ואירועים היסטורים, אחת האטרקציות החשובות של העיר.

אטרקציות נוספות חשובות של העיר, Funeuil Hall מחסנים שהפכו לשוק שהפך למתחם קולינרי וחנויות בוטיק עם מופעי רחוב ואווירה קסומה. Institute of Contemporary Art, Boston Tea Party Ships & Museum. SouthEnd שכונת בדרום בוסטון בעברה הייתה לשכונה מפוקפקת, מהגרים אירים ופולנים, כנופיות ופשע מאורגן, אחד מהפושעים הכי מסוכנים של ארה"ב יצא משם, Whitey Bulger עליו נעשו מספר סרטים, כיום שכונה טרנדית עם בתי קפה מסעדות חנויות בווטיק ועוד. ישנה טיסה ישירה לבוסטון כ-11 שעות פלוס, או טיסה קונקשן החצי מחיר דרך מדריד, לונדון, ציריך, פריז וכו.. מזג האוויר בבוסטון, בחורף קר ומושלג, בקיץ חמים ונעים, סתיו עם שלכת וצבעים מרשימים ובאביב אביבי ופורח.