קנזס

מדינת קנזס-Kansas State ממוקמת גיאוגרפית בנקודה מעניינת בארצות הברית. בדיוק באמצע המדינה במרחק כמעט שווה מהאוקינוס השקט ןהאוקינוס האטלנטי. נמצאת במרכז המישורים הגדולים ,שטח עצום של כמה מדינות כמו טקסס, אוקלוהומה, נברסקה, מונטנה, צפון ודרום דקוטה ועוד. המדינה "נוצרה" עקב צעד פוליטי של אברהם לינקולן לשייך אותה לטובתו ולהיות חלק מהאיחוד אנטי עבדות. במדינה כ-2.7 מיליון תושבים על שטח של כ-210,00 קמ"ר. קנזס סיטי לא שייכת למגינת קנזס אלא למיזורי. קנזס היא המדינה הראשונה שאסקה מכירת אלכוהול בתחילת תקופת היובש.

מספר אטרקציות חשובות במדינה, Boot Hill City היא עיירה משוחזרת כעיירה מתקופת המערב הפרוע, מלבד שזה כיף לראות זאת, יש גם מוזיאון שיתן לכם מידע על האזור ועל ארצות הברית בכלל. Monument Rocks צפון מערב המדינה מחוץ לעיירת אוקלי, יצירת טבע בה ניצבים יוצאים מהאדמה בתצורה יצירתית ודרמטית, סעו על כביש אפר ותגיעו תוכלו לטייל ברגל או ברכב.

Lake Scott State Park, פארק ידידותי השוכן במערב דרומית לאוקלי מציע מסלולי הליכה נעימים, מסלוליל אופניים, תצפיות לחיות ואגם הנוצא ע"י  סכר מ-1930. אל האגם ניתן להכנס כמובן.
Fors Larned National Historic Site הוא אתר שמור היטב של תחנת מלמחה אינדיאנית. ממוקם מחוץ ל Larned בסמוך לדרך מרכזית של המאה ה-19 סנטה פה.