טקסס

מדינת טקסס-Texas State, טקסס היא מדינה מאוד מיוחדת, ממוקמת בדרום מרכז ארצות הברית, גובלת עם מפרץ מקסיקו בדרום מזרח, לואיזיאנה במזרח, צפון מזרח עם אקרנסו, צפון עם אוקלוהומה, צפון מערב עם ניו מקסיקו, דרום מערב עם מקסיקו. כינויה מדינת הכוכב הבודד, The Lone Star Stare וכך גם לבירה הלאומית שלה שנוסדה ב-1884. השם טקסס הגיע מהמילה טכאס, "חבר" ע"פ בשבט הקאדו ששהה באזור, שבט אינדיאני יודע נוסף ששהה באזור הוא האפצ'י. טקסס היא המדינה השנייה הגדולה ביותר בכמות האנשים אחרי קליפורניה, כ-25 מיליון אנשים והשנייה הגדולה בשטח אחרי אלסקה, כ-696,000 קמ"ר.

בטקסס מגוון של נופים ואטרקציות, הרים, מדבריות, מערות, קניונים, חופים במפרץ מקסיקו וערים מזמינות וקוסמופוליטיות. בטקסס תוכלו להיות בנקודה בה ג'ון פ.קנדי נורה ואף במוזיאון בעל שש הקומות והאבנים האדומות הודות הרצח הנתעב ועל מורשתו של הנשיא. מחוץ לעיר הוסטון-Houston בירתה של טקסס נמצא מרכז החלל ג'ונסון השייך לנאס"א, שם תוכלו לצפות בפעילותם של תוכנית החלל, להשתתף בסיור ועוד, אטרקציה מרתקת, (Houston we Have a Problem). אטרקציות נוספות בעיר מוזיאון לילדים, מוזיאון לזכר השואה, ועוד רבים.

Big Bend National Park, זהו אזור פרא בדרום מערב טקסס, האזור מחולק לשלושה אזורים עיקריים, האזור המגוון מכיל יותר מ-440 סוגי ציפורים, כמעט 400 ק"מ של מסלולי הליכה, למסלולים ארוכים ואו קשים מדי ישנם מדריכים. ניתן לחוות את הפארק גם עם סירה. הפארק מחולק לשלושה חלקים The Valley of Rio Grande, Chihuahuan Desert ו chisos Mountains כאמור הפארק מגוון מאוד, הרים, נקיקים, נהרות, גבעות, מדבריות, סלעי ענק, חיות, מאוד מזכיר תפאורה של סרטי מערבונים.

בסאן-אנטוניו שזו העיר השניה בגודלה בטקסס מלבד האטרקציות כמוזיאונים, עולם המים וכו.. אתם תוכלו ליהנות מטיול על פני הנהר בתוך העיר River Walk, הנהר עובר ממש בסמוך לחניות, מסעדות והוא חלק בלתי נפרד ממרכז העיר מה שמקנה לעיר קסם ייחודי.

זקוקים להמלצה על מלונות בטקסס? ספרו לנו להיכן בטקסס אתם מתכננים להגיע, מתי וכמה אנשים אתם ונשמח לשלוח לכם קישורי הזמנה מאובטחים למלונות מומלצים בטקסס בכלל ובדאלאס, אוסטין וסאן אנטוניו בפרט.