מיין

 מדינת מיין-State of Maine, מיין היא המדינה הצפונית ביותר של ארה"ב ממוקמת בצפון מזרח המדינה, גובלת עם האוקיינוס האטלנטי במזרח, קונדה צפון+מזרח, מערב עם מדינת ורמונט ודרום עם ניו המפשיר. מיין היא מדינה פראית עם חופים סלעיים, חלקם עצומים ונושקים למים, יערות, אגמים, טבע פראי, חיות, בחורף על קו החוף נוצרת אווירה מיסטית כמעט, אייל קורא זו חיה שניתן לראות שם הרבה. עיירות חוף נעימות המציעות מאכלי ים עם דגש על לובסטרים. בירתה Augusta, אבל ללא ספק העייר הגדולה והדומיננטית היא פורטלנד השכונת על קו בחוף לקראת דרום המדינה ומציעה, אווירה נינוחא אף שיקית אך לא יומרנית, בתים נמוכים המזכירים קצת בתים אירופאיים, אומנת הרפתקאות, טיולים, רחובות נעימים ויפים, מסעדות ובתי קפה.

Acadia National Park הוא פארק לאומי שהוא מעיין אי המקושר ליבשה עם גשר, הפארק נמצא על Mt. Desert Island ואם מסתכלים על מפה אז ממוקם בערך באמצע רצועת החוף של מיין. מסלולי טיול מכל הסוגים, קשים יותר קלים יותר. שבילי אופניים, שבילים צרים מאתגרים, שבילים לצד גלים מתנפצים.
Kennebunkport היא עיירת חוף פופולרית בעיקר בקיץ, המציעה נינוחות, מסעדות, חנויות הממוקמות בעיקר ב-Dock Square, מוזיאונים לרבות מוזיאנון Seashore Trolly Meuseum, מוזיאון לקרונות רכבת ואוטובוסים עזובים וישנים, מוזיאון מדליק עם אווירה מיסטית קמעה.
Boothbay Harbor היתה בעברה נמל ספינות פעיל, אך כיום משמשת כאתר תיירות לקייץ, דייג כולל דייג בלב ים, באגמים ונהרות, צפייה בלוויתנים, גלריות, מסעדות וחניות לעתיקות. ממוקמת גם על החוף צפונית לפורטלנד.
Monhegan- זהו אי הנמצא מספר קילומטרים מהיבשת, היא ללא רכבים או דרכים, 75 אנשים, דייג, מנוחה, פסטורליות, כשעהוחצי מהיבשת. זהו אי מאוד מיוחד עם אווירה שונה.

זקוקים להמלצה על מלונות במדינת מיין ובפורטלנד בפרט? ספו לנו מתי אתם מתכננים להגיע לכאן, כמה אנשים אתם ומה אתם מחפשים ונשמח לשלוח לכם קישורי הזמנה מאובטחים למלונות מומלצים במיין ארה"ב.