קרוליינה הדרומית

דרום קרולינה-South Carolina, מדינה שזורהבאופן הדוק יחד עם ההיסטוריה של אררצות הברית. הייתה משמונה המדינות הראשונות שחתמו על החוקה והייתה הראשונה לצאת מהאיחוד ולתמוך בקונפדירציה, כמו כן במדינה היה אחוז הכי גבוה של עבדים במדינה. לא כך היום כמובן, היום דרום קרולינה מתויירת עם חופים מקסימים, פארקים לאומיים, קולינרייה מצוינת ועוד. המדינה ממוקמת בדרום מזרח ארצות הברית על האוקינוס האטלנטי למזרחה, ג'ורג'יה בדרומה, צפון קרולינה לצפונה ומצפון מערב גובלת עם מדינת טנסי. כיוני המדינה The Palmetto State. עצים ממשפחת הדקלים. במדינה כ-4.5 מיליון תושבים על שטח של כ-83,000 קמ"ר.  בירתה של דרום קרולינה היא העיר קולומביה השוכנת במרכז המדינה.

במדינה מספר אטרקציות, חופים, פארקין לאומיים ויעדים שראוי להזכירם. Myrtle Beach הוא חוף ועיר פוריה מאחוריו שוכנים באופן יחסי בצפון המדינה. מרכז תיירות לכל דבר עם חופים חוליים לבנים, שימשיות, פארק מים ופארק שעשועים, מגרש גולף, העיר מציעה מלונות ומסעדות ברמה גבוהה. האזור הוא יפיפה כאילו יצא מגלויה, בקיץ תיירותי.
Auntington Beach State Park, הוא חוף ופארק לאומי השוכן דרומית לMyrtle Beach, זהו גן עדן לציפורים וגן עדן לצפרים, הפארק מושך אליו יותר מ-300 סוגים של ציפורים. שבילים מסודרים, תצפיות. נקודהמ מצוינת לצפות בציפורים היא על החוף. כמו כן בפארק תוכלו לראות חיות שונות לרבות תנינים. כל ספטמבר נערך בפארק מעיין יריד אומנים.

פארק נוסף מרשים ושווה הגעה נמצא בצפון מערב המדינה על הגבול, זהו Ceasars Head State Park, הפארק הוא נקודה מצוינת לצלמים ומושך אליו אלפי כאלה. ישנם נופים מרהיבים עם שמיים מעניינים וכמובן Table Rock הידוע. בפארק כמובן שבילים למטייליים, נהרות, דגה ועוד. אטרקציה נוספצת בפארק היא ה-Geocaching, אלו קופסאות המכילות הפתעות (אוצר) המסתובבת במקומות שונים בעולם, בפארק נמצאות כמה מאלה, תצטרכו GPS.


העיר צ'רלסטון Chaleston ממוקמת במרכז המדינה על רצועת החוף. זו עיר יוחדית עם ארכיטקטרה מרתקת לרבות הרובע הצרפתי, העיר ידוע באדיבות של האנשים שבה ואף זכתה במספר תארים בנושא, אחד מהם הוא The most Polite & Hospitalable Sity in America, זאת מהערים הותיקות בארצות הברית, 1670. תוכלו לראות את מבצר Fort-Sumter שהוא נקודה היסטורית חשובה, את ספינת המלחמה Uss Yorktown, ואת המטעים בעיר ומחוצה לה שהם חלומיים.

זקוקים להמלצה על מלונות בקרוליינה הדרומית? ספרו לנו מתי אתם מתכננים להגיע לכאן ומה אנשים אתם ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים בקרוליינה הדרומית בכלל ובצ'רלסטון בפרט.