פלורידה

מדינת פלורידה-Florida State, מדינה יחודית עם הרבה אטרקציות יוחדית. פלורידה ממוקמת בפינה הדרום מזרחית של ארה"ב והיא המדינה הדרומית ביותר בשטחה של ארה"ב. גובלת בצפון עם ג'ורג'יה ואלבמה, מזרח עם האוקינוס האטלנטי, דרום מערב עם מפרץ פלורידה, מפרץ מקסיקו. הספרדים הגיעו במאה ה-16 באביב והחליטו לקרוא למדינה פרחונית. כיוניה של המדינה The Sunshine State והיא המדינה ה-27 של ארצות הברית, הייתה לאחת מהמדינות המיסדות את הקונפדרציה. עד אמצע המאה-20 הייתה למדינה הכי נמוכה מבחינת מפקד אוכלוסין, עקב מזג האוויר וההרוקירנים שפקדו את המדינה ועקב הגזענות, כיופם המדינה מונה כ-20 מיליון תושבים על כ-170,500 קמ"ר.

פלורידה היא מדינה של כייף, יש בה אטרקציות למבוכרים ולילדים, חיות נדירות, חופים שלא נגמרים, איים, אקלים מיוחד ועוד. העיר אורלנדו ממוקמת במרכז המדינה והיא אחת הערים המתוירות, זאת בגלל פארקי שעשועים הרבים שם פורצי הדרך עם מתקנים מודרנים ומאתגרים טכנולוגית. דיסני וורלד, דיסני לנד, יוניברסל סטודיו, סייוורלד ועוד, המלונות באורלנדו אטרקטיבים וחלקם מציעים תפאורות ועיצובים ייחודים.

Everglades National Park הוא פארק ייוחדי השוכן בדרום המדינה מאחורי העיר מיאמי. הפארק עצמו כפארק הוקם ב-1947 והוא חשוב מאוד לשמירת חיות נכחדות ובכלל. הפארק נמתח מ- Lake Okeechohee עד למפרץ פלורידה ויש בו ביצות לרוב, איים שלא דרכה בהם רגל אדם, חיות כמו תנינים, פנתרים, ציפורים מיוחדות. הפארק הוא אזור פרא טרופי וניתן לחת קאנו ולשייט בחלק מהאזורים, ניתן לטייל בשבילים מעל הקרקע. הביצות ששם הופיעו בהרבה סרטים ובסדרות טלוויזיה גם ריאלטי.

Kennedy Space Center, אטרקציה מרתקת היכן שיוצאות ספינות חלל למחקרים. ממוקם מזרחית לאורלנדו בעיירת טיטיוסויל על החוף המזרחי. ישנם סיורים באוטובוסים שיכולים לקחת אתכם לאתרים המרכזיים של המרכז.
מיאמי ביץ'-Miami Beach, גם עיר וגם חוף חולי ומזמין הממוקם בדרום פלורידה. מעיין אי המקושר בגשרים רבים. מיאמי היא עיר צבעונית ופופלרית בקרב צעירים, מסיבות, מלונות על קו החוף, מסעדות חנויות, עיר וחוף כייפים לחופשה מושלמת.

מדרום למיאמי ביץ ישנם הקייז, Keys, רצועת איים אדירה המתחילה מ- Elliote Key ונמתחת ע"י גשרים אין סוף עד לווסט קיי שהוא הדרומי והמרוחק ביותר מהיבשת, יחד עם זאת הוא נחשב לפופולרי ביותר בו ממוקם רחוב Duval המזמין עם המלונות אולד-פשן המזכירים בתים ישנים, אטרקציות למבוגרים בלבד, מסעדות, הופעות רחוב ואווירה חושפית ומשוחררת. חופים נהדרים, קרוזים שמגיעים למי שמעוניין להתרחק ולהתשתחרר. אם אתם מעוניינים בקצת תרבות, בקרו ב Ernest Hemingway Home and Museum, מהסופרים הנחשבים ביותר שיצאו מארצות הברית. 

זקוקים להמלצה על מלונות בפלורידה? ספרו לנו מתי אתם מתכננים להגיע לפלורידה וכמה אנשים אתם ונשמח לשלוח לכם רשימה של מלונות מומלצים בפלורידה בכלל במיאמי, אורלנדו וטמפה בפרט.