טנסי

מדינת טנסי-Tennassee State, ממוקמת בדרום ארצות הברית, גובלת עם צפון קרולינה במזרח, קנטקי בצפון, מיזורי בצפון מערב, ארקנסו במערב, אלבמה בדרום מזרח, מיסיסיפי בדרום מערב. מה אפשר לומר? אלביס פרסלי+אחזות אלביס, דולי פרטון, מוזיקת קאנטרי, ג'וני קאש, היכל התהילה של מוזיקת קאנטרי, Smokies Mountains וג'ק דניאלס. מלחמת 1812 טנסי שולחת כמות נכבדת של מתנדבים אשר מתבלטים בעיקר על בקרב על ניו אורלינס, הסיבה העיקרית שכינויה של טנסי הוא מדינת המתנדבים, Volunteer State.

לאורך מזרח המדינה נמצא רכס הרי האפאלצ'יאן אשר חותך ארה"ב מקנדה עד אלבמה, במרכזו בטנסי ממוקם Smoky Mountains National Park, זהו פארק לאומי המבוקר ביותר בארה"ב, כן כן יותר מגרנד קניון. ניתן להתחיל את הטיול בפארק מעיירת  Gatlinburg, מהעיירה תוכלו להגיע לשבילים העיקרים של הפארק דרך כביש 441 החוצה אותו. כאשר מגיעים לגבול עם צפון קרולינה ואז מדרימים תוכלו להגיע למצפה קלינגמאנס, Clingmans Dome Observation היא הנקודה הגבוהה של הפארק ומציע מבט של 360 מעלות על האזור. בעיירת גטילברג יש הרבה מה לראות ולעשות לרבות מוזיאון Hollywoos Starcars, מוזיאון רכבים ששמשו בסרטי קולנוע.

בממפיס העיר הגדולה ביותר ישנה אחוזת גרייסנד, מקום מגורו של המלך אלביס פרסלי. העיצוב עדיין נשאר כפי שהיה ב-1977 שנת מותו. ישנם סיורים, תוכלו לראות את חדר המוזיקה שלו בין השאר, חנות מזכורות ועוד ועוד. בעיירת Pigeon Forge ישנו פארק השעשועים Dollywood על שם הכוכבת מקומית דולי פרטון , זמרת קאנטרי אדירה ושחקנית קולנוע. יותר מ-40 מתרני שעשועים לרבות רכבת Dollywood Express שסובבת את הפארק.. העיר נשוויל היא בירתה של טנסי ובירתה של מוזיקה קאנטרית, לא סתם ממוקם בעיר היכל התהילה של המוזיקה הקאנטרית. האזור התיירותי של נשוויל הוא The District.

זקוקים להמלצה על מלונות בטנסי? ספרו לנו כמה אנשים אתם ולאן אתם מתכננים  להגיע בטנסי ונשמח לשלוח לכם קישורי הזמנה מאובטחים למלונות מומלצים בטנסי ארה"ב.