וירגיניה המערבית

מדינת וירג'יניה המערבית-West Virginia State ממוקמת במזרח ארה"ב, גובלת עם וירג'יניה במזרח ודרום מזרח, אוהיו-צפון מערב, קאנטאקי-דרום מערב, מרילנד-צפון מזרח, צפון-פנסילבניה. במדינה ממוקמת באזור רכס הרי האפלצ'ים, הרכס משתרע מקנדה עד מדינת אלבמה  לא סתם כינוייה של המדינה הוא "מדינת ההרים". גודלה של המדינה הוא 63,000 קמ"ר, כמות תושבים כ-1.9 מיליון תושבים ובירתה היא העיר צ'רלסטון. מערב וירג'יניה נפרדה מוירג'יניה בעת מלחמת האזרחים, זאת עקב תמיכתה בדרום של ארצות הברית, תמיכה בעבדות בעוד וירג'יניה תמכה בשינוי.

מערב וירג'יניה מציעה הרפתקאות טבע מרובות הן בחורף, הן בקיץ, לרבות BlackWater falles State Park, פארק עם מפלים אמנם לא גדולים אבל כן יפים ואף עוצרי נשימה, המים בבריכות המפלים כביכול שחורים. שם תוכלו לצאת קאמפינג, קיאקים, סירות, ניתן לשחות לדוג. בחורף ניתן לעשות סקי בפארק וניתן להחליק על הקרח. אטרקציה נוספת חשובה במערב וירג'יניה היא Harpers Ferry, עיירת היסטורית המוצגת כעצרה בזמן, ניתן לטייל ברגל, אופניים, ניתן לחתור בקיאקים, על נהר, טיילו לאזור הגשר של פסי הרכבת וראו את שני הנהרות נפגשים, נקודה מאוד יפה.

 במזרח נמצא Monogahela national Park (אטרקציה בפני עצמה) במרכזו נמצאת עיירת Snowshoe, עיירת ריזורט חורף עם כל הפעילויות המתבקשות, בידור, ספא, מסעדות, קניות וכמובן ספורט חורף מתאים, סקי, מרחצאות חמים, ניתן לטייל עם אופניים, טיולים רגלים ועוד.

 זקוקים להמלצה על מלונות בווירג'יניה המערבית? ספרו לנו כמה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע לווירג'יניה המערבית ולהיכן ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים.