דלאוור

 מדינת דלוואר-Delaware State, מדינת יחודית שחופים סביב לה, המדינה השניה הכי קטנה בארה"ב, כ- 6553 קמ"ר, כ-920,000 תושבים. המדינה שוכנת באזור שנקרא Mid-Atlantic States. גובלת עם מרילנד בדרום ומערב, עם ניו ג'רזי בצפון מזרח, פנסילבניה בצפון, וכמובן האוקינוס האטלנטי במזרח. כינויה של המדינה הוא "המדינה הראשונה" זאת מכיוון שהייתה לראשונה משלוש עזרה המושבות לחתום על החוקה של ארה"ב. דלוואר ממוקמת על נהר דלאוור ובירתה היא דובר.

את המדינה מאפיינים בין השאר קילומטרים של חופים ועיירות חוף מדליקות כמו כן פארקים לאומיים. מהחופים הבולטים Rehoboth Beach ממוקם דרומית ל- Cape Henlopen State Park, חלויים ארוכים וחוליים, זהובים נושקים לעיירת חוף שוקקת ומזמינה. lewes Beach חוף חולי ולבן, חוף שקט, רגוע וחברותי ונושקת לאחת העיירות האהובות במדינה, דרומית ל Primehook National Wildlife Refuge. חוף נוסף ידוע זהו חוף Dewey Beach חוף צעיר יותר, ספורט ימי, אופנועי ים, כדור -עף, חוף מצד אחד מרינה מצד השני, חוף דרומי.
ניתן להגיע למדינה דרך טיסה לניו יורק, נסיעה לפילדלפיה ואז להדרים לדלוואר או טיסה לוושינגטון נסיעה דרך בולטימור.

זקוקים להמלצה על מלונות בדלאוור? ספרו לנו כמה אנשים את ומתי אתם מתכננים להגיע לכאן ונשמח לשלוח לכם רשימת מלונות מומלצים בדלאוור כולל קישור הזמנה מאובטח.