מסצוסטס

 מדינת מסצ'וסטס-Massachusetts State, " ליד הגבעה הגדולה" ע"פ שבט מסצ'וסטס. מדינה במזרח ארצות הברית, היושבת באזור ניו אנגלנד, על חוף היום האטלנטי. גובלת בדרום מזרח עם רוד איילנד, בדרום עם קונטיקט ומערב עם מדינת ניו יורק. מסצ'וסטס במקור הייתה נקראת "קהילת מסצ'וסטס" אך השם התקצר מטעמי נוחות. למדינה יש חשביות היסטורית של ארצות הברית בין השאר הייתה לאחת משלוש עשרה המושבות שהקימו את מדינת ארצות הברית. במדינה כמעט שבעה מיליון תושבים על שטח של כ-27,000 קמ"ר. המדינה ידועה באומנות שבה, מוזיקה, נקודות ציון היסטוריות ועוד. בירתה של המדינה היא אחת מהערים האטרקצטיביות בכל ארצות הברית, היא בוסטון הייחודית וההיסטורית הממוקמת במרכז מזרח המדינה. כיוניה של המדינה, מדינת המפרץ "The Bay State" וזאת על כך שיש לה מפרץ ענק שיוצא לאטלנטיק, קייפ קוד.

אחת מהאטרקציות קיץ האולטומטיביות היא  Cape Code Beaches, כ-900 ק"מ של חופים חוליים לבנים, עם דיונות ודשא ירוק כבסרטים. בקיץ החופים מתמלאים והופך להיות תיירותי מאוד, במקרה כזה נסו יותר את האזור הפוני יותר. Cape Code National Seashore הוא אזור המזרחי של רצועות החופים המוגן וכמעט ולא ננגע משנת 1800+- יש שם מגוון עצום של סוגי ציפורים, אתם תוכלו לטייל על שבילים מסודרים ולהתרשם.

MayFlower and Plimoth Plantation זו אטרקציה יחודית ומרתקת, אתם תחזרו אחורה בזמן ותראו איך התגוררו ופעלו שאנשים הראשונים שהגיו לאזור. מייפלאורס פלטיישן הוא קופי של המתיישבים הראשונים בניו אינגלד, (אלו הגיעו לאזור לאחר שלא הצליחו להגיע לוירג'יניה).  אטרקציה נוספת חשובה בסגנון והיא אחת מהאטרקציות הפופולריות בארצות הברית, זה שחזור חיים איך חיו בניו אינגלנד  ב-1800, 40 בתים היסטורים, תחנות רוח, חוות מרכז מבקרים, חנויות חפצים, אתם תראו איך חורשים את האדמה, איך היו מתלבשים ומה הפעילויות היום-יומיות כולל משחקים.  ממוקם במרכז מסצו'סטס דרומית ל-National Wells Park.

אחת מעשר הנקודות הטובות ביותר בעולם לצפייה בלוויתנים היא Whale Watch at Stellwagen Bank National Marine, מספר קילומטרים מחופי בוסטון, תוכלו לראות כמה סוגי לוויתנים, דולפנינים וחיות ים נוספות. אפשר לצאת מבוסטון או מפליימוט'.

זקוקים להמלצה על מלונות במסצוסטס? ספרו לנו כמה אנשים אתם ולאן ומתי אתם מתכננים להגיע לכאן ונשמח לשלוח לכם מלונות מומלצים במסצוסטס.