אריזונה

 מדינת אריזונה-Arizona State , ממוקמת בדרום מערב ארצות הברית, מדינה מיוחדת עם הרבה מה להציע, הן תיירות קיץ והן תיירות חורף. גובלת עם מדינת יוטה בצפון, ניו מקסיקו במערב, בדרום עם מקסיקו, דרום מערב ומערב עם קליפורניה, אריזונה היא המדינה ה48 של ארצות הברית. באריזונה נמצא הגרנד קניון הידוע והובר דאם השכר הידוע. בירת המדינה היא העיר פינקס. משמעות השם בספרדית "האזור הצחיח". אריזונה לעתים נחשבת כארץ האינדיאנים, בה יש את שמורה האינדיאנית הגדולה ביותר, זו שורת הנאוואחו, כ-70,000 קמ"ר. כמו כן כאמור באריזונה נמצא הגרנד קניון, שטח סלעי עצום עם צורים מזדקרים אל על, עמקים חבויים, זוהי אחת מהאטרקציות המבוקרת ביותר בארה"ב והמצולמת ביותר, אטרקציה פופולרית ,תיירותית אך יש סיבה לכך. באריזונה לא הרחק מלאס וגאס (נאבדה) ממוקם השכר הידוע והרשים הובר דאם, השכר בשעתו היה לגדול בעולם והופיעה בהרבה סרטים הידוע ששינהן הוא סופרמן הראשון. אתר תיירותי מומלץ לביקור.

אטרקציה נוספת כדאית מאוד לביקור היא  Havasupai Falls Arizona, כ-30 מטרים של מפלים עם בריכות תכולות שמקיף אותן הגרנד קניון. המפלים נמצאים בדרום בגרנד קניון בשמורת Havasupai. באריזונה תוכלו למצוא גם את המדבר הצבוע שמורת  Petrified Forest National Park, אזור מאוד מעניין עם עצים כמאובנים וחיות נוספות. קניון אנטילופ , קניון צר וקסום המעולה לצילומים נמצא מחוץ לעיר פייג' סמוך לגבול עם יוטה.

זקוקים להמלצה על מלונות בפיניקס אריזונה או בכל יעד אחר באריזונה? ספרו לנו להיכן אתם מחפשים הזמנה וכמה אנשים אתם ונשלח לכם את רשימת המלונות המומלצים ביותר באירזונה.