הוואי

מדינת הוואי-Hawaii State, הוואי מהמדינות הייחודיות של ארצות הברית ומהאזורים התיירותיים יותר, המזמינים ומיוחדים לתייר ולא רק בארצות הברית. מדובר על קבוצה של איים, מערכת של 19 איים הממוקמים כ-4000 ק"מ מהחופים המערביים של ארה"ב  ואלו יוצרים את המדינה ה-50 של ארה"ב, זו הוואי. המדינה נחשבת למדינה הדרומית של האיחוד והיחידה שלא נמצאת על היבשת בכלל, זו המדינה ה-50 שהתווספה לאיחוד. גודלה כ-28,000 קמ"ר וכ-1.4 מיליון תושבים. המדינה מאופיינת בנופים דרמטיים, הרי געש, חופים משגעים, גלים יוצאי דופן, ריזורטיים תיירותיים, חיות בהכחדה.

אל הוואי מגיעים דרך בירתה והאי הגדול ביותר, הונללו, כמובן שאין טיסות ישירות, טיסות קונקשן יכולות להיעשות דרך ניו יורק, סן פרנסיסקו, לוס אנגג'לס, סאול, קחו בחשבון זמן טיסה ארוך כ-23 שעות ומעלה כולל עצירות. מספר איים חשובים:
Kauai- המכונה The Garden Islands, לומר שהאי עור נשימה זה יהיה צפוי. תוכלו לשוט על קאנו ב Wailua River עד למפלים דרך צמחייה עבותה. Waimea Canyon הוא קניון ירוק עוצר נשימה במערב האי. חוף Napali הוא רצועת חוף ששמו הולך לפניו, חופים לבנים נסתרים, תחת צוקים דרמטיים הנשפכים אל האדמה מגבהים עצומים ונושקים לחופים הלבנים והמזמינים.
Molokai- אי ללא רמזורים, טבע רוחניות, בקרו בקאולאפהפה ע"י רכיבה על חמורים לעיירה ייחודית שבעברה הייתה למושבה מצורעים. בקרו בעיר Kaunakakai בה תוכלו ליהנות מגידולים ודגה טריים.
Oahu- אי פופולרי בו גלישת גלים היא ענף מבוקש, ניתן ללמוד לגלוש בעיר Waikiki ואף לתפוס גלים גבוהים ועוצמתיים בחוף הצפוני, (רק לי שמנוסים), כמו כן באי נערכות תערוכות גלישה בינלאומיות. באי ישנן מסעדות משלל קצוות הקולינריה המציעות מנות ממוצרים טריים האדמה של הוואי, חפשו את הסימון בתפריטים והתנסו במנות מקומיות. באי זה ממוקמת בירתה של הוואי הונללו.
Maui-כינויו   The Valley Island, אי עם קהילה אומנותית, חופים יפיפיים , ביקיני , שיק, מסעדות ברמה גבוהה , מפלים שונים הנשפכים לבריכות, נופים מרהיבים, שקיעות. מה עוד אפשר לבקש?

זקוקים להמלצה על מלונות בהוואי, ספרו לנו כמה אתם , מתי אתם מתכננים להגיע להוואי והיכן בהוואי ונשמח לשלוח לכם קישורי הזמנה מאובטחים למלונות מומלצים בהוואי - ארה"ב.