מיסיסיפי

 מדינת מיסיסיפי-state of Mississippi, ממוקמת בדרום ארה"ב , גובלת במזרח עם אלבמה, טנסי בצפון, צפון מערב עם ארקנסו, דרום מערב+מערב עם לואיזיאנה, דרום עם מפרץ מקסיקו. מאכלסת כשלושה מיליון תושבים על שטי כ-125,500 קמ"ר. מבירתה ג'קסון הממוקמת במרכז מיסיסיפי, עיר יפה עם מוזיאונים, מסעדות כמצופה ובניין State Capitol מרשים מאוד גם הישן וגם החדש. כיונייה "The Magnolia State" ו "THe Hospitality State". הייתה ידועה במדינה עם מטעי כותנה רבים, כך שהיו שם הרבה עבדים. מיסיסיפי נמצאת באזור לח וחם עם קייצים ארוכים וחורפים קצרים, גם היא סבלה מהוריקן קתרינה ב-2005.

מיסיסיפי ידועה בחיבתה למוזיקה כיווןק שיש מספר זרמים שהחלו שם ואו התפתחו במיסיסיפי, בלוז, רוקנרול, ג'אז התפתח שם, קאנטרי. מספר מוזאיונים הקשורים למוזיקה, Rock & Blues Heritage Museum ממוקם בעיירת Clarksdale בצפון המערב המדינה, שם מוערך שהוקלט התקליט הראשון של הרוקנרול ב-51. כמו כן B.B King Museum בעיירת Insianola, מערב ממרכז המדינה.

Gulf Island National Seashore היא אטרקצית טבע המאכלסת בה חופי ים חוליים (לאו דווקא מסודרים), מספר איים, יערות מים, מבצרים היסטורים היושבים בנקודות אסטרטגיות, ביצות מסלולי הליכה, קאמפינג, ניתן לשוט סירות מיוחדות, לחובבי טבע. במיסיסיפי משתרע דרך/כביש בין עיירת Netchez לבין Nashvil בטנסי, The Netchez Trace Parkway, זהו דרך מאוד יפה, דרך יערות אגמים עיירות ואטרקציות היסטוריות.
Ocean Springs היא עיירת חוף הממוקמת מזרחית לעיר Biloxn והיא מציע חופי ים ואווירה אומנותית, עקב ריכוז אנשי האומנות שבה, כך שתפגשו עם הרבה חוניות וסטודיווים וכו..

 זקוקים להמלצה על מלונות במיסיסיפי או בג'קסון בפרט? ספרו לנו מתי אתם מתכננים להגיע למיסיסיפי, כמה אנשים אתם ולהיכן אתם זקוקים להמלצה ונשמח לשלוח לכם קישורים למלונות מומלצים במיסיסיפי.