ניו יורק

+ ראו בהמשך העמוד גם מלונות מומלצים בניו יורק כולל קישור להזמנה.

מדינת ניו יורק-New York state, מדינת ניו יורק מאכלסת בה את העיר הצפופה באה"ב והידועה בעולם, זו כמובן העיר ניו יורק שמספקת אין סוף אטרקציות ועניין. המדינה מספקת אטרקציות טבע מרובות עם המון מים, אגמים, מפלים, איים, מסלולים יחודיים, חיות ועוד. ממוקמת במזרח ארה"ב והיא אחת משלוש עשרה המושבות שהקימו אותה. ניו יורק גובלת עם ורמונט, ניו המפשיר, מסצ'וסטס וקונטיקט במזרח, פנסילבניה בדרום מערב ומערב, צפון וצפון מערב עם קנדה, כמו כן במערה עם שנים מהימות הגדולות, ימת אירי וימת אונטריו, בנוסף בדרום מזרח עם העיר ניו יורק ולונג איילנד גובלת עם האוקינוס האטלנטי.

 

כינויה של המדינה הוא The Empire State המקור אינו ודאי, יש אומרים בגלל העושר של המדינה ומשאבים, יש אומרים שהכינוי ניתן ע"י ג'ורג' וושינגטון. בירת המדינה היא אולבני והעיר הגדולה ביותר היא כמובן ניו יורק. השם ניו יורק הוא על שם הדוכס מיורק וניתן לה ב-1660 לפני כן היה שמה של המדינה ניו אמסטרדם. גודלה כ-141,200 קמ"ר ויש בה כמעט 20 מיליון תושבים. חצי מהתושבים מיושבים בעיר ניו יורק דרום מזרח המדינה והחצי השני פזור ברחבי המדינה היפה- Upstate New York. מספר אטרקציות במדינה שאין להתעלם מהן:

מפלי נייגרה-Niagara Falls ממוקמים בתפון מערב המדינה והם גבו לעם קנדה. המפלים נחשבים לאחד מפלאי טבע של צפון אמריקה. המפלים מושכים אליהם מיליוני תיירים מדי שנה והם השתתפו באין ספור סרטים. מספר דרכים לצפות במפלים, דרך טיילת מעל המפלים, או קרוזים שלוקחים אתכם ממש קרוב לבסיס שלהם בתחתית. המפלים משכו אליהם מלבד תיירים גם אנשים שאיגרו את המוות בקפיצה מראש המפל. Daredevils, הקפיצות נמשכו עד שנים מודרניות, כאשר הראשונה הייתה ב-1901 ו"המשעשעת" הייתה ב-1911 כאשר אחד בשם בובי ליש קפץ נחבל כהוגן אבל יצא בין החיים, שנים מאוחר יותר טייל בניו זילנד, החליק על קליפת תפוז ומת.

Finger Lakes, אלו קבוצה של אגמים הנראים כאילו מישהו ענק חרט עם ציפורניו באמצע המדינה. סביב האגמים הרבה מאוד פעילות אופיינית, נופים משגעים של עצים וצמחייה בכלל שמחליפה צבעים בין עונות. סביב האגמים יש מספר לא מבוטל של ריזורטים המתמלאים בקיץ ומספר נתיבים/מסלולים יפיפים לחקןר את המפלים, Cayuga Trail, Seneca Lake Trail, Keuka Trail.
Lechworth State Park, כ-24 ק"מ של מפלים, אגמים, יערות, קאמפינג וביתנים להשכרה. הפארק מציע מסלולי הליכה בקשיים שונים, נוף דרמטי עם צוקים וגדלים שונים של מפלים עם אופי שוני. מערכת צבעים משתנה בהתאם לעונה. ממוקם בנהר Genessee שמסלולים רבים עוברים בצמוד אליו וכך גם שטחי קאמפינג רבים.

חובבי צילום וארכיטקטורה מוזמנים להגיע לרוצ'סטר מערב ממרכז המדינה ל- George Eastman House & The International Photography and Film museum, ג'ורג' איסטמן היה לממציא ויזם ומקים חברת קודאק, אחוזתו מונה כ-50 חדרים כולל אסם, חדר ירוק גנים ועוד, אין ךהתעלם מהמוזיאון המציע מבט אל עולם והיסטוריה של הצילום באשר הוא.

Thousand Islands היא קבצוה של איים הממוקמת על נהר St.Lawrenece משתרעת מקנדה עד Adirohdack Mountain בארצות הברית, הגבול נמתך בין האיים עצמם, אזור יפיפה שמציע שיוט עם קרוזים במבוך האיים ומבט על וילות יוקרה המוצאות לשכירות הממוקמת על המים. Lake George ממוקם העיירה עם אותו שם, אגם שמציע פעילויות אופיניות רוב, תיירות קיץ רבה, סקי מים, ריזורטים ועוד.

ניו יורק העיר כאמור ממוקמת בדרום מזרח המדינה, ניו יורק מחולקת לרובעים והרובע הפופולרי (מרכז העולם) הוא מנהטן. בניו יורק יש אטרקציות מרובות, לרבות פסל החירות שניתן לאמריקאיים ע"י הצרפתים, בניין אמפייר סטייט שנבנה ב-1931, טיים סקואר במרכז מנהטן ונחשבת מהכיכרות העמוסות והמוארות בעולם ועוד אין ספור אטרקציות מרתקות.

חמישה הרובעים של העיר ניו יורק הם ,סטייטן איילנד, מנהטן, ברוקלין, ברונקס וקווינס.

 

סטייטן איילנד
סטייטן איילנד הוא אי המחובר בגשרים לברוקלין וניו ג'רזי והא הנקודה הדרומית של העיר ובכלל של מדינת ניו יורק. הרובע הנקי והירוק ביותר של ניו יורק ללא ספק. מסטייטן איילנד ניתן להגיע לניו ג'רזי ע"י שלושה גשרים כאשר שניים מהם משוייכם לכביש 440 הראשי. הצפוני הוא גשר Bayonne Bridga שמקשר עם העיר Bayonne בניו ג'רזי. הגשר הדרומי שמו  Outerbrige Crossing (בגלל שיטת הבניה שלו) הוא מקשר לעיר Perth Emboy בניו ג'רזי. הגשר האמצעי שמקשר את סטייטן איילנד לניו ג'רזי הוא Goethals Bridge לאליזבת', כביש 278.
אותו כביש גם מקשר מהצד השני ישירות גם לדרום-מזרח ברוקלין, דרך גשר  Verazzano-Narrows Brigde.


המעבר ממנהטן לסטייטו איילנד זהו סיפור אחר, המעבר הוא ע"י המעבורת הכתומה הידועה שהתשתתפה בהרבה סרטים לרבות "נערה עובדת". המעבורת יוצאת מהנקודה הדרומית של מנהטן, באטרי פארק, ועורכת כ-25-30 דקות, המעבורת עובדת כל היממה, והיא 96 אחוז מדוייקת מבחינת זמנים. שווה לעלות על המעבורת אפילו רק כדי לחוות את הנסיעה, אשר מציעה נופים נהדרים לדאונטאון מנהטן, לנמל ולפסל החירות. אה.. הנסיעה לא עולה כסף.
אתם בסטייטן איילנד, בקרו באחד משני החופים העיקריים של האי במיוחד בימי הקיץ החמים של מנהטן, הדורשים איורור מדי פעם. South Beach חוף חולי (לא רך כמו בתאילנד), מים חמימים נעימים, עם נוף של גשר Verazzano. טיילת חביבה עם ספסלים שמוכרת גם מסרטים וסדרות שונות, מגרש משחקים לילדים, פארק קטן עם שולחנות שח-מט ומספר לא מבוטל של אפשרויות סעודה סביב ופסל אחד מברונזה של הדולפינים.
Midland-Beach


בסמוך לירידה מהמעבורת בקרו באנדרטה לארועי 9/11. לא רחוק משם תוכלו לבקר במוזיאון של סטייטן איילנד, חפצים היסטורים, אומנות, מדע. כמו כן מספר רב של אפשרויות סעודה לא רחוק מהמעבורת.
Snug harbor Culteral Center-מרחק נסיעה מהמעבורת תגיעו למתחם מעניין, גנים כ-20 במספר +גינה סינית הראשונה בארצות הברית, מוזיאונים+מויאון לילדים, ארכיטקטורה בסגנון יווני, מזרקות, גלריות, כדאי מאוד חוויה תרבותית ומחדשת.
Historic Richmond Town היא עיירה היסטורית, אשר המבנים שבה מהמאה ה-19. סטייטן איילנד מציעה כ-170 פארקים, אפשרויות לטיולים רגליים, לקיאקים ולספורט בכלל כולל כדורגל. הרובע הוא נקודה תרבותית וחשובה שמאפשרת מבט היסטורי על ארצות הברית ובכלל.

ברוקלין
ברוקלין הוא אחד היעדים הפופולרים הים בניו יורק ובנוסעים לארצות הברית. ברוקלין הוא רובע שיקי שבעשורים האחרונים הפך להיות מאוד דומיננטי מבחינה תרבותית, אריכטקורה, בידורית עם מסעדות חשובות בניו יורק, ברים לרוב, הופעות ופסיטבלים. 
דרכי ההגעה לרובע ברוקלין-קודם כל שדה התעופה JFK ממוקם בדרום קווינס ועובר ישירות בברוקלין בדרך למנהטן, כ-50 דקות לברוקלין, ניתן להגיע ברכבת, אוטובוס.

מדרום מנהטן מפארק באטרי ניתן להגיע לברוקלין עם רכב, מנהרה בתשלום שעוברת מתחת ל East River נפתחה עוד שנות ה-50, כביש 478. צפונית משם ממוקם גשר ברוקלין הידועה והמרשים (אטרקציה בפני עצמה), יוצא מצ'יינטאון במנהטן ונפתח ב-1883, שופץ לאחרונה ב-2007.
גשר מנהטן צפוניתת משם הוא גשר אגרה שיוצא מרחוב Bowrey במנהטן ומגיע לדאונטאון ברוקלין. נפתח לראשונה ב-1909. במפלס התחתון של הגשר ישנם מסלולי סאבווי,  N, Q, B ו D.
גשר וויליאמסבורג צפונית משם יוצא מרחוב Delancey בלואר איסט סייד ויוצא בברוקלין ב S5th מרכז שכונת וויליאמסבורג הידועה. סאבווי J M ו Z אשר נוסעים על הגשר כך שאתם יכולים לראות דרך הקרונות את מנהטן נפתחת, מחזה מרהיב. על הגשר מסלולי אופניים והליכה. East River Ferry מספקות מעבורות לנקודות שונות בברוקלין.


שכונת ברוקלין הייטס, Brooklyn Hights אח השכונות החשובות והמבוקשות ברובע. הקרבה למנהטן עושה אותה אטרקטיבית, גשר ברוקלין ממוקם בה, מתחת ודרומה ממוקמת הטיילת על ה Easr River, המכונה The Brooklyn hights Promenade שמציעה טיולים נינוחים, ספסלים והכי חשוב תצפית אל עבר דאונטאון מנהטן, מרביה ביום ובלילה. רחובות ההייטס מאופיינים בלבנים חומות ושורות של עצים, בשכונה חנויות, מסעדות איכותיות וקסום לטייל שם.


שכונת וויליאמסבורג בברוקלין היא השכונה, שכונה השיקית שמקדמת תרבות, אופנה ובידור המילה האחרונה היום של ניו יורק. תחומה בין הרחובות Kent Ave, Flushing ave בדרום,  Bushwick ו  Kingsland Ave במזרח. Brookly-Queens EXPY עובר בוויליאמסבורג ותוחם אותה בצפון מזרח בצפון Nassau Ave ורחוב 12 ובמערב ה East River. וויליאמסבורג מקום מושבו של ההיפסטר המודרני המצוי, בנוסף לאוכלוסיה מעורבת של היספנים, דומניקנים, יהודים חרדים. בוויליאמסבורג ישנן מסעדות טובות ברמה דבוה מכל הסגים והמינים, איטלקיות, אמריקאיות, גריל/בשר, אחת ממסעדות הבשר הטובות והידועות ביותר ממוקמות בוויליאמסבורג, היא פיטר לוגר. טיילו ברחוב בדפורד ובאזור בכלל תמצאו, ברים, מסעדות וחנויות וינטאג' בין השאר, משם תוכלו לקחת למנהטן סאבווי את קו L ישירות ליוניון סקואר רחוב 14 במנהטן.

קווינס
הרובע הנושק לברוקלין מצפון ומזרח ,הגבול מתחיל דרך יובל של האיסט ריבר החותך את היבשת מצפון ברוקלין, הגבול מדרים דרך Highland Park ודרומה ל Howard Beach הסמוך ל JFK. ואם הגעתם בטיסה ישירות לשדה התעופה JFK אז אתם כבר בקווינס. כמו כן בקווינס שדה תעופה מרכזי נוסף בניו יורק, הוא La Guardia, נחתתם ואתם בקווינס ממרחק קצר יחסית ממנהטן.
ממנהטן Queens Midtown Tunnel, מנהרה לרכבים ואוטובוסים היוצאת משכונת מרי היל אשר במידטאון רחוב 35 ו 37 לא רחוק מאפייר סטייט בילדינג.


Roosvelt Island Tram- האי רוזוולד ממוקם בין מנהטן לקווינס, הוא מקביל מנהטן לרחוב 47 בדרום ו-85 בצפון. לאי ניתן להגיע ברכבל בכמה דקות ומשם להמשיך לקווינס או על גבי Queensboro Bridge, הרכבל והגשר יוצאים מרחוב 59 במנהטן. מהאי ניתן להגיע גם מגשר roosvelt Island  Bridge לשדרה 36 בקווינס.


מאיסט הארלם אשר בצפון מנהטן ניתן להגיע לאי  Randles And Wards Island על גשר ג'ון פ.קנדי ומשם לחבור לדרך 278 שתיקח אתכם ישירות לקווינס. כמו כן אותה דרך 278 מחברת בין קווינס לבורנקס גם דרך אותו האי.שני גשרים נוספים המקשרים את הברונקס ישירות לקווינס בצפון מזרח דרך 678 ועוד יותר מזרחה 295. במזרח לקווינס ממוקמת לונג-איילנד ניתן להגיע על הדרך הראשית 495.

מספר אטרקציות שניתן לבקר בקווינס, קודם כל לחובבי מוזיקת הג'אז מומלץ לבקר בביתו של לואי אמסטרונג החצוצרן ג'אז בלוז פורץ הדרך, סיור בביתו שברחוב 107th st 34-56 אורך כ45 דקות. נמשיך לחובבי הסרטים ובכלל אומנות, מדע וקולנוע Museum of the Moving Image, כל מה שרציתם לדעת על עשיית סרט, חפצים שהשתתפו במעל ל-1000 הקרנות, משחקי וידאו, קולנוע מילה אחרונה בעל 264 מושבים.  36-01 35th ave.

Flushing Queen הוא אזור אורבני המכיל בתוכו גנים, פארקים, צ'יינטאון, אטרקציות שונות, שימו לב לפסל של העולם. ממוקם מזרחית לשדה התעופה לה-גרדיה. שם תמצאו את הגן הבטוני של קווינס. תוכלו למצוא שם דוכני דמפלינג לצד מסעדות יפניות. חנויות אסייתיות למינהן-שווקים לצד קניון חדש ומערבי. גלריות אסייתיות, פאבים אירים, ספא קוריאני ועוד ועוד.

ברונקס
הרובע הצפוני של העיר ניו יורק מחולק ע"י נהר הברונקס לצד המערבי שגובל עם צפון מנהטן ולצד המזרחי שגובל עם קווינס. ברונקס הוא הרובע היחיד בניו יורק שמחובר ליבשת. ברובע נמצא האיצטדיון האגדי של היאנקיס וגן החיות שיש בו יותר מ-4000 חיות. 

ממנהטן לברונקס ניתן להגיע עם הגשר המערבי Henry Hudson Bridge, זהו גשר שדורש אגרה שיוצא מ In-Wood Hill. מזרחה משם ישנו גשר בו תוכלו לעבור עם סאבווי, קו מספר 1 יקח אתכם מדאונטאון מנהטן לאורך כל מנהטן דרך Upper west side, אל הברונקס שכונת Marble Hill.
מרחוב 207 והשדרה העשירית ניתן לעלות על גשר  University high Bridge. הגשר הבא הוא Washington Bridge ברחוב 181 ואחריו בין רחוב 178-179 ממוקם גשר Alexander Hamilton Bridge שממשיך לדרך הראשית 95, מהצד השני של מנהטן של אותו גשר, ניתן לחצות על גשר וושינגטון הידוע לניו ג'רזי.
בסביבות רחוב 155 עד רחוב 178 ממוקם במנהטן פארק high Bridge Park, בערך באחוב 174 יוצא מהפארק גשר high Bridge שהוא הגשר העתיק במנהטן שמציע מעבר רגלי אל עבר הברונקס.
ברחוב 155 ממוקם Macombs Bridge אשר מחבר את מנהטן וברונקס דרך אוטווסים, רכבים ובסאבווי מספר B ו D. דרומית לשם 145 St. Bridge.
גשר שדרת מדיסון יוצא מקצה שדרות מדיסון במנהטן ברחוב 138 וממשיך על רחוב 138 בברונקס. 3rd Ave Bridge לרחוב 128 ו Willis Ave bridgsישירות לשדרה 1 ב-126 מהגשר האחרון ניתן להגיע ישירות אל עבר גשר Robert Kennedy שעובר באי Wards ןמחבר בין ברונקס, קוווינס ומנהטן.

בברונקס ממוקם אצטדיון הייאנקיס הידוע ומומלץ מאוד להגיע ולצפות במשחק בייסבול גם אם אתם לט חובבי המשחק, חוויה מובטחת. ממוקם ממש בקצה השני של גשר Macombs מרחוב 155 מנהטן.
סיורי היפ-הופ, מהיכן התחילה המוזיקה, סוירים בברונקס ובהארלם, מיקומים של וידאו קלים, ראפרים מוכרים, קירות עם גראפיטי יודעים ועוד. Birthplace of the Hip-Hope, 75 דולר, מתחילים את הטיול ליד בלומינגדייל במידטאון.
New York Botanical Gardens- Southern Boulevard 2900. הגנים הבוטאנים של ניו יורק הממוקמים בברונקס יפיפיים, ענקיים יקח לכם הרבה יותר מיום כדי לחקור את הכל. באביב מדהים עת הפריחה, בחורף גם כן במיוחד אם יש שלג אז החוויה מתעצמת, קחו בחשבון שקר. נעלים נוחות חובה.

מפת ניו יורק [ מנהטן ]
Upper Esat Side - West side

מפת ניו יורק [ מנהטן ]
Upper Esat Side - West side - Chelsea


מפת ניו יורק [ מנהטן ]
 

 

מפת ניו יורק [ מנהטן ] 
Tribeca - Brooklyn

מנהטן
הרובע הפופולרי של העיר ניו יורק ומוקד שהמשיכה העיקרי של תיירות את עבר מדינת ניו יורק וארצות הברית בכלל. מנהטן שהיא ניו יורק-ניו יורק. עליה כתבו שירים, עליה עשו סרטים, כתבו ספרים. שם התפתחו זרמים חשובים בתרבות המודרנית כמו תנועת הביטניקים, מוזיקת ג'אז ועוד. מנהטן היא בירת האופנה, מוזיקה, תיאטראות ועוד מתחילת דרכה. הרובע מנהטן ממוקם בין מדינת ניו ג'רזי במרעב, רובעים ברוקלין וקווינס במזרח, רובע ברונקס בצפון ובדרום נמל ניו יורק וכמובן שסטייטן איילנד ניו יורק.

מנהטן מתחילה מאזור שנקרא דאונטאון שבקצהו באטרי פארק, שם התחילה בעצם ההתיישבות על האי, כאשר הדאונטאון מכיל יעדים חשובים של מנהטן וניו יורק בכלל, כמו וול סטריט, גראונד זירו,  עיריית ניו יורק, צ'יינטאון, שכונת טרייבקה, שכונת Little Italy. כל שכונה מציעה אופי שונה שנובע מהאוכלוסיה ומהיסטוריה של המקום.


Fianacial district-שם ממוקמת וולסטריט, אנשים מעונבים מתרוצצים, בנקים בניינים פדרלים וכמובן פסל "השור המסתער" הכל כך פופולרי וכמובן גראונד זירו.
Little Italy-שכונה תיירותית הממוקמת בדאונטאון מנהטן, שכונה קטנה בה יש מסעדות איטלקיות תיירותיות, צבעים של דגלי איטליה על פנסי רחוב ועוד.
צ'יינטאון-שכונה אינטנסיבית המקבצת בתוכה את רוב קהילת יוצאי סין, ריחות, צבעים, רחובות קטנים, חנויות יחודיות, חפצים. אחת מהשכונות המעניינות בניו יורק לבקר.
סוהו-שכונה אופנתית המוצפת בגלריות יוקרתיות, חנויות אופנה אלגנטיות.
Lower East Side- שכונה הגובלת עם צפון צ'יינטאון ועם האיסט ריבר מציעה אפשרות מחייה זולה יחסית, הרבה ברים וחיי לילה בכלל, האזור מתפתח מעשור לעשור אך עדיין שומר על צביון "פשוט" יחסית.
בכל אחת מהשכונות ישנן אפשרויות סעודה מגוונות.


צפונית משם ממוקמת שכונת האיסט ווילג' הידועה, שכונה מפתיעה עם עם אופי חופשי, שם התפתחנ מוזירת הפאנק הניו יורקי והג'אז. חנויות מיוחדות, פארק טומפקינס הידוע, פסטיבלים, ברים לרוב, מסעדות ועוד, השכונה גובלת בצפון עם רחוב 14 ובמערב עם שכונת הגרינוויץ' ווילג'.
Greenwich village-שכונה מערבית לאיסט ווילג' הגבול בינהן הוא Astor Place. בשכונה נמצאת גם הווסט ווילג' ובה מסעדות יחודיות גם ברמה גבוהה, ברים יחודיים, מועדוני ג'אז שקיימים עשורים רבים. בצפון מערב הווילג' מתחיל הפארק היחודי Highline Park הממשיך צפונה לשכונת צ'לסי.
צ'לסי מנהטן-צ'לסי ממוקמת בין רחוב 14 בדרום עד רחוב 36 בצפון. צ'לסי מסוגננת וחיה עם עשרות גלריות אומנות. האמנים זרמו לשכונה לאחר שסוהו הפכה ליקרה מדי, השכונה שינתה פניה כבר לקראת סוף המאה הקודמת, כאשר תעשייה, תעשיית בשר, מפעלים ואזור קר הפך לשכונה תוססת עם מועדונים, גלריות לרוב, צ'לסי מארקט-אחד מהשווקים שחובה לבקר בניו ירוק, תעשיות הייטק כמו גוגל ממוקמות שם, וכמובן highline Park, אזור בולט לקהילה הגאה.צפונה משם מידטאון.

מידטאון מנהטן-מה שנקרא מרכז מנהטן. השכונה שבגללה מגיעים לניו יורק.

מידע והתמצאות ראשית בניו יורק

Airporter  : אוטובוס מיוחד של רשות שדות התעופה האמריקאי יוצא מ 05:00 בבוקר ועד 23:30 מדי יום מכל נמלי התעופה של ניו יורק למרכז העיר ניו יורק, כרטיסים ניתן לרכוש בעמודה סמוך לתחנות עצמן, שימו לב שבשעות הבוקר ייתכנו פקקים והנסיעה אורכת זמן, עם מונית ההגעה תהיה קצרה משמעותית, אך גם יותר מכפולה במחיר.

מלונות בניו יורק :  מגוון אפשרויות הלינה בניו יורק עצום, החל מסאבלטים ודירות להשכרה לתקופות קצרות וארוכות ועד מלונות בכל הרמות האפשרויות ממלונות בסיסיים של כוכב אחד ועד המלונות המפוארים ביותר בעולם, בדרוג של 5 כוכבים ו 5 כוכבים דלוקס, מידע נוף והמלצות על מלונות בניו יורק ניתן למצוא באתר בוקינג הוטל ראו : מלונות מומלצים בניו יורק 
או ראו את הרשימה הבאה של 10 המלונות המבוקשים ביותר בניו יורק

מלונות מומלצים בניו יורק

Arlo Nomad
מלון 4 כוכבים מעולה המצוי כמה מאות מטרים מבניין האימפאייר סטייט בילדינג, נחשב לאחד המלונות הכי מצילחים לשנת 2016 גם איכותי ונח וגם במיקום סופר מעולה לפרטים נוספים והזמנה
 

Crosby Street Hotel
מלון מעולה, יקר יותר מהמלון הראשון שהמלצנו בעמוד זה, מלון זה גם זוכה לתשבוחות רבות באתרים ההזמנות השונים באינטרנט, המלון מצוי בסוהו השיקי של ניו יורק, פרטים נוספים והזמנה :


The Bernic Hotel
זול יותר משני המלונות קודמים, או לפחות מקרוסבי מצוי מלון זה הממוקד באיסט סייד ובאיזור זה הוא נחשב לאחד המלונות המומלצים ביותר לשנת 2016, מיקום מעולה ואחד המלונות הכי מעודכנים באזור, מאד מומלץ, פרטים נוספים והזמנה

Library Hotel
מלון הספרייה במדיסון הוא אחת ההצלחות הכי גדולות של שנת 2016 ומקבל שלל המלצות מתיירים מכל העולם, גם על היצוב גם על המיקום וגם על התמורה ביחס לכסף שלכם, פרטים נוספים והזמנה

The French Quarters
מעט יותר זול מהמלונות הקודמים, מלון מומלץ זה בניו יורק הוא בדרוג 3 כוכבים אבל המיקום והאיכות בהחלט מעמידים גם אותו כאחד המלונות המומלצים ביותר בניו יורק בשנת 2016, פרטים נוספים והזמנה
 

Hotel Giraffe
עוד מלון 4 כוכבים במיקום מצויין וכזה שזוכה להמלצות רבות של תיירים במהלך השנה האחרונה, גירף, מצוי באיזור נומאד הנעים והנח של ניו יורק, פרטים נוספים והזמנה
 

ראו מלונות מומלצים נוספים בניו יורק באתר NYCGO מלונות בניו יורק


ויזה לארה"ב :  בכניסה לניו יורק : אזרחי מדינת ישראלים לא יוכלו להיכנס לניו יורק ולארה"ב בפרט ללא ויזה, את הוויזה יש להכין לפחות שלושה חודשים לפני מועד הנסיעה המתוכנן שלכם לארה"ב, שימו לב שמלבד ויזה עליכם לספק מידע על מיקום השהות שלכם בניו יורק בכניסה לניו יורק, אחרת ייתכן ותועברו למחלקת ההגירה בנמל התעופה, יש להקפיד על מילוי טופס שהיה במטוס בעת כניסתכם לארה"ב.

זקוקים להמלצה על מלונות בניו יורק? ספרו לנו כמה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע לניו יורק ונשמח לשלוח לכם מלונות מומלצים העונים על הבקשות שלכם בניו יורק כולל קישורי הזמנה מאובטחים.

   ראו גם את אתר מלונות בניו יורק וגם את המדריך המלא  לניו יורק בעברית :  ניו יורק  NycGO