פנסילבניה

מדינת פנסילבניה- Pennsylvania State, כיוניה The Keystone State זה מכיוון שבפילדלפיה (העיר הגדולה במדינה) הוכרזה מדינת ארצות הברית ונחתמה חוקת המדינה. פנסילבניה גובלת עם ניו יורק בצפון ומזרח, אוהיו במערב, מרילנד בדרום, דרום מערב ווסט וירג'יניה, דרום מזרח ניו ג'רזי. בנוסך בצפון גובלת עם אחת מהימות הגדולות ען ימת Erie המדינה ממוקמת בצפון מזרח ארצות הברית. בירת המדינה האריסברג. בפילדלפיה ככ-13 מיליון תוושבים על שטח של כ-119,000 קמ"ר.

מהארטרקציות החשובות בארצות הברית כולה, Independence National Park and Liberty Bell, שם הוכרזה מדינת ארצות הברית שם נחתמה החוקה, ישנו מוזיאון מרתק וגם חפצים של ג'ורג' וושינגטון. המוזיאון ממוקם בפילדלפיה.
מהאטרקציות הכי חשובות לילדים בארצות הברית היא Hershy Park, הרשי הוא שוקולד מהאהובים בארצות הברית, פארק הרשי הוא פארק שעשועים עם מתקנים לרוב ובובות ענק של שוקולדים, נבנה ב-1906 כמקום בידור לעובדי הרשי. ילדיכם יאהבו אתכם. באותו מתחם ישנו גם גן חיות לאומי ו Hershy Chocolad World.

פנסילבניה ידועה בתרבות האמיש שבה, דרך אחת לחוות את דרך החיים היא באמצעות ה-Strasburg, רכבת קיטור בעיירה באותה שם במחוז Lancasteer, זו רכבת של כ-45 דקות והיא תיקח אתכם במרחבים של תרבות האימיש. כמו כן יש במקום מוזיאון. ואאתם כבר מוזיאון אל תפספסו את מוזיאון אנדי הווראול בפיטסבורג, אמן תרבות הפופ והקיטש האגדי, שם תוכלו לראות בין השאר פורטרטים של אלביס ומרלין מונרו.

זקוקים להמלצה על מלונות בפנסילבניה? ספרו לנו כמה אנשים אתם ומתי אתם מתכננים להגיע לפנסילבניה ונשמח לשלוח לכם מלונות מומלצים ביעדי פנסילבניה בכלל ובפילדלפיה בפרט.