אלסקה

מדינת אלסקה-Alaska State, לא ספק אחד האזורים המעניינים והדרמטיים שקיימים היום בעולם בכלל וארה"ב בפרט. מבחינת גודל הפיזי שלה היא הגדולה מבין המדינות ארה"ב כ-1,718,00 קמ"ר. המדינה לא מחוברת עם ארצות הברית אלא ממוקמת בצפון מערב לקנדה. בירת אלסקה היא ג'ונו אליה ניתן להגיע רק בטיסה או דרך הים. נוסדה ב-1959 ויש בה כ-736,000 תושבים. אלסקה כאמור היא יעד מיוחד שילוב של טבע פראי, קרחונים שלעתים מתנפצים, לוויתנים, דובים, הרים, דולפינים ועוד הרבה, יחד עם זאת הערים  שבה, לרוב מודרניות ובסגנון אמריקנה. תוכלו למצוא את עצמכם באיזו בקתה נדחת תחת הרים ירוקים ואו מושלגים, לחלופין מטיילים בטרק בתוך איזה קרחון, רכס, שמורה, או יער, שטים בקיאקים, עולים על ספנית דייג.

באלסקה אטרקציות לרוב, הרבה פארקים לאומיים לרבות Denali National Park , פארק לאומי ושמורת טבע יפיפה כמו כל דבר באלסקה, פה תוכלו לראות דובי גריזלי ודובים שחורים, בנוסף לכך זאבים, איילים צפוניים וקוראים ועוד. אטרקציה נוספת חשובה היא תופעת טבע יוצאת דופן הנקראת הזוהר הצפוני, אורורה אוסטרליס, באופן כללי השמיים הופכים לירקרקים זוהרים עקב התנגשות של חלקיקים מהמגנטוספרה במולקולות באזורים שונים באטמוספרה, חוויה נפלאה מעוררת השראה.

ג'ונו-Juneau, בירת אלסקה ממוקמת במערב  British Colombia, כ-33,000 תושבים. אל ג'ונו לא ניתו להגיע ברכב, אלא רק במעבורת או טיסה, תצטרכו לעבור עם הרכב במעבורת. אמנם אין בה גורדי שחקים אבל זו עיר די אמריקאית עם מסעדות שרובן מאכלי ים וסלומון, עם זאת תוכלו למצוא גם את הקולינריה הרגילה, המבורגרים וכו. בג'ונו תוכלו לעשות קייאקים, ראפטינג, הסיורים אולי הפופולרים שיש אלו סיורי לוויתניים, ניתן לעשות סיור מסוק בשמי העיר, לצפות בקרחונים לרבות בקרחון מנדנהול הידועה בסביבה של העיר אליו ניתן להגיע בשבילים מסודרים ואף ישנו מסלול טיפוס למקצוענים.


If you are one of these people we reminded above, you may be attracted by the rolex replica sale deeply. Even you are not a watch lover, you may have interest in such a unique design rolex replica after reading the introduction of the skeleton watch. The price of the skeleton watches are various, from 100 dollars to several thousand dollars, that depends on the quality of the rolex replica and who designed it. Usually, a well-designed skeleton watch with fine quality is about 200 to 300 dollars. You can choose one for yourself or your friend who love collecting rolex replica sale. When people refer to watch brands, many immediately think of those well-known brands such as rolex replica sale, Omega, Longines or other rolex replica uk known for excellent craftsmanship and luxury.